piątek, 3 stycznia 2014

Decor Inspirations

W zasadzie można nazwac  ten post chwaleniem się na zasadzie: "Patrzcie, jak ładnie i pomysłowo udekorowałam swój dom !" Cóż... Mnie się podoba, a jak komuś dodam inspiracji, by ze swoimi starymi dodatkami zaaranżowanymi na nowo urozmaicić pomieszczenie - proszę bardzo :)

I'd easily call this post like: " Look what pretty and creative things I've done to my home decorations!" Well.... I indeed love it! And if somebody would get creative after reading tips of mine - so be it :)

Przede wszystkim wyprzedaże - nie można przegapić ładnych rzeczy (ale tez nie kupować wszystkiego bezmyślnie). Musiałam sporo sobie tłumaczyc , że nie potrzebuję następnej girlandy (pomijając, że mogę zrobić ją sama), następnej bombki itd. Ale!!!!! świecznik z jelonkiem za 9,90zł w JYSK już tak!!!!!! oraz nowe gałki z ZARAHOME za 19zł - również (tip: zawsze rozkompletowuję gałki - nigdy nie montuję tych samych obok siebie) / First of firsts - don't underestimate sales!!!! No matter what, you cannot miss bargain beautiful stuff ;) But it also doesn't mean all pretty stuff needs to land in the basket - I'd been counting to ten many times before getting new xmaschain or xmastreetoy....But, a beautifull raindeer candlepot for 4$  or the most beautifull pair of knobs - it'a must !!!!! Have I told you that I always decomplete knobs...? Awesome tip trust me.
 


 
 
Uwielbiam misie, zbieram je i mam je w wielu miejscach ! / I love teddy bears, I am a collector and they are all over my house (I replace them depending on season)
 
Jest miś z pozytywką - na czas świąt. / Here's a teddybear with music box - only for Xmas Season
 
Miś Łazienkowy - zmienia jedynie miejsce: albo jest na umywalce albo na półce hihi / Bathroom Teddybear - whether on sink or cabinet,, but always there haha
 

 
 
Miś na lapce / Teddy on the Lamp - occasional decoration
 

 
Mis okienny / Widow Teddybear
 
Również miałam fantazję by przyozdobić Ikeowską doniczkę / lampion dość niekomfortowym do noszenia, ale jakim pięknym kolczykiem za kilka złotych. Wygląda jak milion dolarów, nie ;) / I had an idea to jewelry one of my IKEA flower pots and I think it got a milion dolar look, dontcha think :)
 

 
Pierniczki przychodzą i odchodzą.... Te przyszły jako prezent / Gingerbreads still come and go - those ones had been as a gift
 
 
Dekorowanie stołu to moja pasja, domena - nazwijcie to jak chcecie. W każdym razie decor stołowy u mnie w domu zmienia się w zależności od mojego nastroju. Odświeża wnętrze i nadaje nowy blask. Róbcie to :) / Table decor is my passion, domain and one of the things I do on weekly, monthly basis to refresh the look and give a new spark to my living space. I love it and Please do it very often!!!!
 Tak, to ja z moja mamą! Nie miałam wtedy jeszcze roczku / YES!!!! That's bearly one year old me and my mom....
 
Jest jeszcze kilka pozostałości świątecznych akcentów, jak skrzat w kuchni, tablicowa szafa z życzeniami Wesołych Świąt i kartkami od przyjaciół i rodziny, świąteczny nastrój ciągle jeszcze panuje także u mnie w łazience (TIP: łazienka idealnie nadaje się do dekoracji z salonu....) / I still keep Xmas smell fresh all over my house: like this sitting gnome in the kitchen, or blackboard closet with Xmas cards from our family&friends, or knobs&towels&livingroom decorationd in our bathroom....
 
 
Enjoy decorating  and be crative :)
 
Sylwia

2 komentarze:

  1. no no, dobra robota, jak z profesjonalnego czasopisma designerskiego, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Monia, na komentarz od Ciebie zawsze można liczyc :) Dzieki wielkie i wszystkiego dobrego w nowym roku :) Już mam dla ciebie podkładki - teraz muszę się za nie zabrać

    OdpowiedzUsuń