sobota, 30 listopada 2013

Sen Pszczoły

Słuchajcie, Rewelacja!!!!
Już nie można się nudzic  jadąc do Wawy z noclegiem (nie tym u koleżanki, ale takim w Hotelu ) ani też nawet zastanawiać  "brac pokój czy nie", bo to po prostu trzeba zobaczyć :)

Ul. PIĘKNA 66a
 
Jest na mojej liście (zaraz po tym, jak moje skrzynki sprzedadzą się w ilościach hurtowych) do odwiedzenia NATYCHMIAST, NIZWŁOCZNIE, KONIECZNIE i BEZWGLĘDNIE  NA BANK!!!!!
Dała mi namiary przyjaciółka, która właśnie nocowała w Wawie z mężem (:P) i miała zarezerwowany  LOFTHOTEL Sen Pszczoły .
Mówi do mnie tak: "Sylwia, w jakim  myśmy hotelu spali!!!! Szok. Spodobałby się tobie, bo jest totalnie w Twoim stylu. Spalismy na skrzynkach, nad głową wisiał żyrandol z bębnów od pralki.... Drzwi wejściowe jak od windy.. Szok!!!! Spodoba ci się. Nazywa się Sen Pszczoły."
No to po kilku godzinach wygooglałam sobie ....  BEE Hotel.... :) Nie znalazło, hehe!
Nie wiem, kiedy się tam zjawię..... Może ktoś pomyśli o prezencie urodzinowym (30 grudnia ;)) takim co jest ważny w każde urodziny przez następne 5 lat....
Nawet strona , wejście do strony oraz myśl przewodnia ("Sen spowodowany przez lot pszczoły wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem") tego lofthotelu jest genialne. Pod spodem niektóre fotki, które oczywiście są własnością tegoż lofthotelu i można je obejrzeć w galerii.

A oto jak Oni, twórcy, sami opisują to miejsce :

"DLACZEGO LOFTHOTEL?

Lofthotel Sen Pszczoły powstał z potrzeby serca, z tęsknoty za miejscem, gdzie hotelowy standard zostaje pozbawiony fasadowości i łączy się z przyjazną atmosferą i otwartością hostelu, w przystępnej cenie. Miejscem, stworzonym z myślą o Was, ludziach lubiących otaczać się pięknem i ciekawych życia, którzy sami są niebanalni i takiego miejsca szukają. Miejscem, gdzie design, standard, atmosfera I ludzie tworzą nową jakość – Lofthotel, czyli pierwszy designerski hotel w Warszawie! Mówisz i masz, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – przyjedź I sprawdź to sam! Lofthotel Sen Pszczoły i Klub Sen Pszczoły w estetyce nawiązują do siebie i tworzą spójną linię designu. Klimat przedwojennej warszawskiej kamienicy zmieszany z wysmakowaną, postindustrialną estetyką, surrealistyczne wizje inspirowane twórczością Salvadora Dali, modernistyczne rozwiązania, czy zaskakujące wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku to już stały znak rozpoznawczy duetu Komorowska i Reinhard. Czyli Sen Pszczoły w nowej zaskakującej odsłonie . "


GRATULUJĘ szczerze właścicielom i wykonawcom tej ..... konstrukcji hotelowej. Jest ona na miarę świata i niedługo wszyscy będą o niej pisać . Pozdrawiam :)
 
Sylwia
 
PS. Może skrzynka moja któraś by się wpasowała.... ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz